
Втулка стабілізатора CITROEN JUMPER, FIAT DUCATO, PEUGEOT EXPERT 94-перед. міст (Вир-во FEBI)
250 ₴
- В наявності
- Код: 4600788393
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора CITROEN JUMPER, FIAT DUCATO, PEUGEOT EXPERT 94-перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12065, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x35x20мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12065 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Expert, Ducato, Jumper, Scudo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
