
Сайлентблок важеля CITROEN BERLINGO передн. вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600788395
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CITROEN BERLINGO передн. вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 23405, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x50мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23405 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
