
Сайлентблок важеля SKODA FELICIA передн. вісь, (Вир-во Febi)
290 ₴
- В наявності
- Код: 4600788396
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля SKODA FELICIA передн. вісь, (Вир-во Febi)
Номер деталі 29644, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x90x50мм., орієнтовна вага - 0,13200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29644 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Felicia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
