
Втулка балки AUDI A3 задн. вісь, (Вир-во Febi)
380 ₴
- В наявності
- Код: 4600788399
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки AUDI A3 задн. вісь, (Вир-во Febi)
Номер деталі 29938, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x90x50мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29938 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 37.75 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задня права |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з моделлю | Beetle, A1, A3, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
