
Тяга стабілізатора AUDI A3, SEAT TOLEDO II, VW BORA, GOLF IV 96- перед. міст (Вир-во FEBI)
490 ₴
- В наявності
- Код: 4600788400
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора AUDI A3, SEAT TOLEDO II, VW BORA, GOLF IV 96- перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 28579, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x150x40мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28579 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 105.5 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
