
Втулка стабілізатора FORD MONDEO I-II, SCORPIO II 93-00 перед. міст (Вир-во FEBI)
240 ₴
- В наявності
- Код: 4600788401
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора FORD MONDEO I-II, SCORPIO II 93-00 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 21855, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x30мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21855 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
