
Втулки стаб. AUDI (Вир-во Febi)
310 ₴
- В наявності
- Код: 4600788403
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. AUDI (Вир-во Febi)
Номер деталі 30778, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30778 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
