
Тяга стабілізатора CITROEN JUMPER, FIAT DUCATO, PEUGEOT BOXER 94-перед. міст (Вир-во FEBI)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600788405
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга стабілізатора CITROEN JUMPER, FIAT DUCATO, PEUGEOT BOXER 94-перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12840, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x155x35мм., орієнтовна вага - 0,28500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12840 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28500 кг |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
