
Сайлентблок важеля MITSUBISHI COLT задн. вісь, (Вир-во Febi)
700 ₴
- В наявності
- Код: 4600788407
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля MITSUBISHI COLT задн. вісь, (Вир-во Febi)
Номер деталі 29377, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,26500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29377 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, Mirage, Lancer, Carisma, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
