
Тяга стабілізатора CITROEN JUMPY, FIAT SCUDO, PEUGEOT EXPERT 07-перед. міст (Вир-во FEBI)
680 ₴
- В наявності
- Код: 4600788410
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора CITROEN JUMPY, FIAT SCUDO, PEUGEOT EXPERT 07-перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 28601, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x290x40мм., орієнтовна вага - 0,47000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28601 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 263 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47000 кг |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
