
Втулки стаб. FORD (Вир-во Febi)
250 ₴
- В наявності
- Код: 4600788414
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. FORD (Вир-во Febi)
Номер деталі 24916, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x30x30мм., орієнтовна вага - 0,01500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24916 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
