
Тяга стабілізатора FORD MONDEO III 00-07 зад. міст (Вир-во FEBI)
650 ₴
- В наявності
- Код: 4600788416
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора FORD MONDEO III 00-07 зад. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 21019, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x300x40мм., орієнтовна вага - 0,34000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21019 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 255 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.34000 кг |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
