
Стійка стабілізатора SUBARU LEGACY III-IV 98-09 задн. міст із двох сторін (Вир-во FEBI)
710 ₴
- В наявності
- Код: 4600788417
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора SUBARU LEGACY III-IV 98-09 задн. міст із двох сторін (Вир-во FEBI)
Номер деталі 28439, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x120x20мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28439 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
