
Тяга керма. RENAULT (Вир-во Febi)
660 ₴
- В наявності
- Код: 4600788418
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. RENAULT (Вир-во Febi)
Номер деталі 22511, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x380x60мм., орієнтовна вага - 0,67000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22511 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Kangoo, Clio |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67000 кг |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
