
Втулки стаб. BMW (Вир-во Febi)
430 ₴
- В наявності
- Код: 4600788421
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. BMW (Вир-во Febi)
Номер деталі 33379, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x60мм., орієнтовна вага - 0,14000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33379 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
