Стабілізатори р/к OPEL (Вир-во Febi)
Номер деталі 3211, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x250x50мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3211 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

