
Сайлентблок важеля FORD FOCUS передн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
400 ₴
- В наявності
- Код: 4600788427
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD FOCUS передн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 27912, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x90x45мм., орієнтовна вага - 0,32500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27912 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
