
Сайлентблок важеля SEAT IBIZA IV передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
540 ₴
- В наявності
- Код: 4600788429
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля SEAT IBIZA IV передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 29839, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,17400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29839 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
