Важіль підвіски р/к MB (Вир-во Febi)
Номер деталі 21560, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x130x60мм., орієнтовна вага - 0,24000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21560 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 122 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, CLC-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

