
Тяга стаб. VW передн. лев. (вир-во Febi)
660 ₴
- В наявності
- Код: 4600788431
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. VW передн. лев. (вир-во Febi)
Номер деталі 19296, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x380x70мм., орієнтовна вага - 0,47000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19296 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Bora, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47000 кг |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
