Важел поперечний AUDI задн. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 21904, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x380x60мм., орієнтовна вага - 0,56900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21904 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Задній |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.56900 кг |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

