
Важіль підвіски VW передн. нижн. (Вир-во Febi)
2 840 ₴
- В наявності
- Код: 4600788436
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски VW передн. нижн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 11351, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x560x90мм., орієнтовна вага - 1,90000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11351 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Задній |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.90000 кг |
| Ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 840 ₴
