
Накінечник тяги керма. FIAT DOBLO лев. (Вир-во Febi)
590 ₴
- В наявності
- Код: 4600788439
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. FIAT DOBLO лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 12474, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x50мм., орієнтовна вага - 0,52000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12474 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Palio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52000 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴
