Важіль підвіски р/к MB (Вир-во Febi)
Номер деталі 2345, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x50мм., орієнтовна вага - 0,44000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2345 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

