
Сайлентблок важеля RENAULT CLIO передн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
330 ₴
- В наявності
- Код: 4600788446
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля RENAULT CLIO передн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 22865, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x55x40мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22865 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Clio, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
