Стабілізатори р/к FORD (Вир-во Febi)
Номер деталі 21750, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x210x30мм., орієнтовна вага - 0,44000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21750 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 72 мм |
| Висота | 30 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44000 кг |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

