
Тяга стаб. NISSAN (вир-во Febi)
600 ₴
- В наявності
- Код: 4600788453
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. NISSAN (вир-во Febi)
Номер деталі 21044, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x310x40мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21044 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Trafic, Primastar, Vivaro, NV300, Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
