
Опора кульова CITROEN (Вир-во Febi)
550 ₴
- В наявності
- Код: 4600788457
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова CITROEN (Вир-во Febi)
Номер деталі 11829, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,35500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11829 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 15.8 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xantia, XM, C5, 405, 406, 605, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
