
Важіль підвіски поперечний AUDI передн. верхн. (Вир-во Febi)
1 280 ₴
- В наявності
- Код: 4600788458
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски поперечний AUDI передн. верхн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 11137, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x400x60мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11137 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Верхній |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴
