
Втулка стабілізатора RENAULT CLIO I-II, RAPID 85-09 перед. міст (Вир-во FEBI)
240 ₴
- В наявності
- Код: 4600788464
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора RENAULT CLIO I-II, RAPID 85-09 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12150, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x30мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12150 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Внутрішній діаметр | 20.5 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
