
Сайлентблок важеля CITROEN BERLINGO, C4, PEUGEOT 307, 5008 00- перед. міст перед (Вир-во FEBI)
390 ₴
- В наявності
- Код: 4600788466
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CITROEN BERLINGO, C4, PEUGEOT 307, 5008 00- перед. міст перед (Вир-во FEBI)
Номер деталі 21850, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21850 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 27 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, Berlingo, C4, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
