Тяга керма. MB (Вир-во Febi)
Номер деталі 30096, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x380x60мм., орієнтовна вага - 0,79200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30096 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.79200 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴

