Стабілізатора р/к MB (Вир-во Febi)
Номер деталі 2524, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x90x45мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2524 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

