
Втулки стаб. RENAULT (Вир-во Febi)
270 ₴
- В наявності
- Код: 4600788474
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. RENAULT (Вир-во Febi)
Номер деталі 31010, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x50x30мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31010 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
