
Втулка балки BMW E30 задн. вісь, (Вир-во Febi)
680 ₴
- В наявності
- Код: 4600788476
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки BMW E30 задн. вісь, (Вир-во Febi)
Номер деталі 4911, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4911 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
