
Опора кульова р/к VW (Вир-во Febi)
490 ₴
- В наявності
- Код: 4600788477
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова р/к VW (Вир-во Febi)
Номер деталі 3548, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,48600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3548 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48600 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
