Тяга стаб. VW (вир-во Febi)
Номер деталі 31429, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x330x30мм., орієнтовна вага - 0,56200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31429 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.56200 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴

