Тяга стаб. BMW (вир-во Febi)
Номер деталі 19671, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x120x30мм., орієнтовна вага - 0,31000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19671 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 30 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31000 кг |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴

