
Сайлентблок важеля OPEL CORSA B передн. вісь, (Вир-во Febi)
310 ₴
- В наявності
- Код: 4600788486
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля OPEL CORSA B передн. вісь, (Вир-во Febi)
Номер деталі 2008, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 42x55x42мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2008 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
