
Тяга стаб. TOYOTA задн. лев. (вир-во Febi)
760 ₴
- В наявності
- Код: 4600788492
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. TOYOTA задн. лев. (вир-во Febi)
Номер деталі 27331, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x140x30мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27331 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Діаметр труби | 9 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
