
Втулка балки MB W123 76-85 зад. міст (Вир-во FEBI)
730 ₴
- В наявності
- Код: 4600788501
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки MB W123 76-85 зад. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 5003, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x80мм., орієнтовна вага - 0,58800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5003 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58800 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴
