Втулка балка DACIA LOGAN задн. вісь, (Вир-во Febi)
Номер деталі 27539, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x80мм., орієнтовна вага - 0,40400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27539 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Місце встановлення | Задня права |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴

