Опора кульова SEAT AROSA, VW LUPO, POLO 94-05 перед. міст зліва (Вир-во FEBI)
Номер деталі 4936, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x80мм., орієнтовна вага - 0,35200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4936 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35200 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴

