Рульова тяга з накінечником VW TRANSPORTER IV 90-03 перед. міст ліворуч (Вир-во FEBI)
Номер деталі 10588, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x380x60мм., орієнтовна вага - 1,19800кг.
Примечание: Chass. 70-T-200 000->.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10588 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.19800 кг |
| Марка | VW |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

