Втулки стаб. MERCEDES E-CLASS(W210) перед. міст двостороння 95-03 (Вир-во Febi)
Номер деталі 15520, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x65x50мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 15520 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

