Сайлентблок важеля PEUGEOT 406 передн. вісь, нижня. передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 11759, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x40x50мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11759 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴

