Опора кульова CITROEN BERLINGO, REUGEOT PARTNER 96-15 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 17715, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x80мм., орієнтовна вага - 0,45500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17715 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Xsara, Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

