Маятник керма. OPEL (Вир-во Febi)
Номер деталі 22099, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x45мм., орієнтовна вага - 0,63200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22099 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63200 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴

