Сайлентблок важеля CHEVROLET AVEO передн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 30917, призначена для DAEWOO, Aveo, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x40x30мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30917 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Діаметр зовнішній | 32 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

