Важіль підвіски VW задн. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 11225, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x380x60мм., орієнтовна вага - 0,59000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11225 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Задній |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з моделлю | A8, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59000 кг |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴

